Niemiecka firma LIQUI MOLY to czołowy producent olejów i dodatków dla motoryzacji.

Dodatki to specjalistyczne produkty stworzone w oparciu o sprawdzone technologie LIQUI MOLY, które stosowane regularnie, wydłużają żywotność i poprawiają kulturę pracy pojazdu. Poszczególne produkty dodaje się do oleju, do paliwa – zarówno benzyny, jak i oleju napędowego – a także do płynu chłodniczego. Dodatki LIQUI MOLY pozwalają uniknąć kosztowych napraw silnika.

Oleje silnikowe LIQUI MOLY są najczęściej wybieranym produktem przez niemieckich kierowców, którzy mają pełne zaufanie do nowoczesnego produktu wytwarzanego i rozlewanego wyłącznie w Niemczech. Oferta LIQUI MOLY to pełny przekrój olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne. Co jest unikalne na rynku, LIQUI MOLY produkuje oleje silnikowe na podstawie całkowicie syntetycznych baz. Oferujemy ponadto oleje przekładniowe, do manualnych i automatycznych skrzyń biegów oraz oleje hydrauliczne i płyny do układów wspomagania.

Liqui Moly oferuje również nowoczesne środki chemiczne, które pomogą usunąć brud i płyny eksploatacyjne z demontowanych komponentów samochodu, zachować czystość w warsztacie, uszczelnić i zaizolować połączenia, a nawet skutecznie odstraszyć od pojazdu gryzonie.